CZ / EN

O nás

O společnosti

Firma BYSTROŇ – INTEGRACE s.r.o. se zabývá výrobou lesní, zemědělské techniky a řadou příslušenství pro údržbu silnic. Naším hlavní cílem, kterého se držíme řadu let je vyrábět kvalitní stroje za rozumnou cenu a docílit maximální spokojenosti zákazníka.

Veškerá výroba probíhá v naší firmě, a proto jsme schopni udržet vysokou kvalitu a perfektní zpracování naších strojů. Při konstrukci je kladen důraz na jednoduché, praktické a robustní zpracování, což je klíčem k dosažení vynikající spolehlivosti a jednoduchosti údržby. Zároveň nepřetržitě investujeme do inovace a vývoje nových strojů.

Díky naší široké škále produktů jsme schopni nabídnout stroj, jak pro malou domácnost a statek, tak i pro dřevařský závod či správu a údržbu silnic. Jako česká firma se stále soustředíme na prodej v České republice, ale také zároveň expanzivně vyváží stroje do mnoha zemí v Evropě, jako jsou – Německo, Rakousko, Polsko, Slovinsko a další.


Historie

Firma BYSTROŇ byla založena Ing. Vilémem Bystroněm roku 1990. V počátku čítala pár zaměstnanců a první výroba probíhala v malých garážích a jiných provizorních prostorech.

Mezi první výrobky patřili například koše na odpadky, frézy na asfalt, recykléry drtě asfaltu a vysavače listí. Postupem let se výrobní program zformuloval a ucelil ve výrobu pro lesnictví a zemědělství. Dnes mezi hlavní výrobky patří štěpkovače - drtiče větví, lanové navijáky, frézy na pařezy a další.

Zpočátku byla firma schopna produkovat pouze několik desítek strojů ročně, ale díky již tehdejší vysoké kvalitě zpracování a velké spokojenosti zákazníků společnost prosperovala a mohla se tak rozvíjet. Neustále investovala do vývoje strojů a inovace provozu. Proto nyní disponujeme moderní technologií a větším počtem zaměstnanců, což nám umožňuje stroje vyrábět kvalitněji, rychleji a docilujeme, tak maximální spokojenosti zákazníku.


Výroba a servis strojů

Naší hlavní prioritou je kvalita strojů. Jelikož jsou naše stroje používány v těžkých terénech a náročných podmínkách jdeme cestou jednoduché konstrukce, robustního zpracování a lehké obsluhy. Pro veškeré dodané stroje nabízíme kompletní servisní práce a to pro záruční i pozáruční servis.

Firma disponuje výrobní technologií jako jsou CNC obráběcí stroje (soustruhy, frézy, pilky) díky nim jsme schopní vyrábět díly v přesných rozměrech a rychlém čase. Svařovacím automatem ABB s dvěma robotickými rameny pro zlepšení kvality sváru. CNC řezání plazmou. Kalírnou pro tepelné zpracování materiálu a zlepšení jejich vlastností. Vlastní lakovnou a modernizovanou svařovnou, kde jsou stroje manuálně zhotovovány s individuálním přístupem ke každému z nich. V poslední řadě jsou stroje kontrolovány a baleny na expedici strojů.


Fotogalerie

Kalírna - nová kalící pec LAC 21kW

Nová kalící pec LAC 21kWNová kalící pec LAC 21kWkalící pec 13kW

CNC obrábění kovů

Svařovací automat ABB

Svařovna

Hydraulické tabulové nůžky CNTA

Hydraulické tabulové nůžky CNTAHydraulické tabulové nůžky CNTA

Nový šroubový kompresor Inaircom

CNC řezání plazmou

Lakovna

Expedice a balení strojů

Máte zájem o
naše novinky?

Telefon

Prodej a servis strojů: +420 608 968 447
Prodejna příslušenství: +420 571 619 321