O společnosti

Firma BYSTROŇ – INTEGRACE s.r.o. se zabývá výrobou lesní, zemědělské techniky a řadou příslušenství pro údržbu silnic. Naším hlavní cílem, kterého se držíme řadu let je vyrábět kvalitní stroje za rozumnou cenu a docílit maximální spokojenosti zákazníka.

Veškerá výroba probíhá v naší firmě, a proto jsme schopni udržet vysokou kvalitu a perfektní zpracování naších strojů. Při konstrukci je kladen důraz na jednoduché, praktické a robustní zpracování, což je klíčem k dosažení vynikající spolehlivosti a jednoduchosti údržby. Zároveň nepřetržitě investujeme do inovace a vývoje nových strojů.

Díky naší široké škále produktů jsme schopni nabídnout stroj, jak pro malou domácnost a statek, tak i pro dřevařský závod či správu a údržbu silnic. Jako česká firma se stále soustředíme na prodej v České republice, ale také zároveň expanzivně vyváží stroje do mnoha zemí v Evropě, jako jsou – Německo, Rakousko, Polsko, Slovinsko a další.


Historie

Firma BYSTROŇ byla založena Ing. Vilémem Bystroněm roku 1990. V počátku čítala pár zaměstnanců a první výroba probíhala v malých garážích a jiných provizorních prostorech.

Mezi první výrobky patřili například koše na odpadky, frézy na asfalt, recykléry drtě asfaltu a vysavače listí. Postupem let se výrobní program zformuloval a ucelil ve výrobu pro lesnictví a zemědělství. Dnes mezi hlavní výrobky patří štěpkovače - drtiče větví, lanové navijáky, frézy na pařezy a další.

Zpočátku byla firma schopna produkovat pouze několik desítek strojů ročně, ale díky již tehdejší vysoké kvalitě zpracování a velké spokojenosti zákazníků společnost prosperovala a mohla se tak rozvíjet. Neustále investovala do vývoje strojů a inovace provozu. Proto nyní disponujeme moderní technologií a větším počtem zaměstnanců, což nám umožňuje stroje vyrábět kvalitněji, rychleji a docilujeme, tak maximální spokojenosti zákazníku.


Výroba a servis strojů

Naší hlavní prioritou je kvalita strojů. Jelikož jsou naše stroje používány v těžkých terénech a náročných podmínkách jdeme cestou jednoduché konstrukce, robustního zpracování a lehké obsluhy. Pro veškeré dodané stroje nabízíme kompletní servisní práce a to pro záruční i pozáruční servis.

Firma disponuje výrobní technologií jako jsou CNC obráběcí stroje (soustruhy, frézy, pilky) díky nim jsme schopní vyrábět díly v přesných rozměrech a rychlém čase. Svařovacím automatem ABB s dvěma robotickými rameny pro zlepšení kvality sváru. CNC řezání plazmou. Kalírnou pro tepelné zpracování materiálu a zlepšení jejich vlastností. Vlastní lakovnou a modernizovanou svařovnou, kde jsou stroje manuálně zhotovovány s individuálním přístupem ke každému z nich. V poslední řadě jsou stroje kontrolovány a baleny na expedici strojů.


Fotogalerie

Nový šroubový kompresor Inaircom

CNC řezání plazmou

CNC obrábění kovů

Svařovací automat ABB

Svařovna

Kalírna

Lakovna

Expedice a balení strojů

Máte zájem o
naše novinky?

Telefon

Prodej a servis strojů: +420 608 968 447
Výroba pružin: +420 608 214 971
Prodejna příslušenství: +420 571 619 321